Hakkında

Bu sitede Salih GÜRBÜZ tarafından yazılan yazılar ve yapılmış olan Radyo ve TV programlarına ulaşabileceksiniz.

SALİH GÜRBÜZ

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden 2006 yılında mezun oldu. 2010 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans eğitimini, 2016 yılında “Milli Eğitim Bakanlığının Kurumsal İmaj Algısı: Konya Örneğinde Bir Saha Araştırması” isimli teziyle doktorasını tamamladı. 2017 yılında Kurum İmajı Bileşenleri ve Belirleyicileri isimli ulusal kitabını yayınladı. Research Methods and Techniques in Public Relations and Advertising isimli uluslar arası kitapta bölüm yazarlığı yaptı. 2004’den beri Bölgesel radyolarda aile, eğitim, iletişim, insan, şehir konularında kültür-sanat ve düşünce formatında radyo programları hazırlayıp sunmakta, yerel ve ulusal gazetelerde köşe yazıları yayınlanmaktadır. Salih GÜRBÜZ, Necmettin Erbakan Üniversitesi Sinema TV Bölümünde öğretim üyesi olarak akademik çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim araştırmaları, siyasal iletişim, sosyal medya, sosyal medya iletişimi, imaj, kurumsal imaj, aday imajı, gösterge bilim özel ilgi alanlarıdır.

Eğitimi ömür boyu süren ve ömür ötesi bir yatırım aracı olarak düşünen yazar için yazmak, okumak, konuşmak ve dinlemek hayatının vazgeçilmezleridir.

İletişim bilgileri:

e-mail: gurbuzsalih@hotmail.com

facebook: https://www.facebook.com/salih.gurbuz.923519

twitter: @gurbuzsalih

Akademik Sosyal Medya Hesabı: https://konya.academia.edu/SalihG%C3%BCrb%C3%BCz

Bir Cevap Yazın